Pasaules čempionāts

Latvijas sambists Viktors REŠKO, kas startē sambo sporta sadaļā svara kategorijā līdz 100 kg, kļuva par pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēju! Š.g. 11. novembrī Krievijas pilsētā Soči 25 dalībnieku konkurencē Viktors uzvarēja sportistus no Vācijas, Makedonijas un Igaunijas, pusfinālā ar 0 pret 1 piekapās topošajam pasaules čempionam A. ČERNOSKULOVAM no Krievijas. Cīņā par trešo vietu pārliecinoši pārspēja Grieķijas sambistu un tika pie medaļas. Viktoram šī ir jau trešā un otrā pēc kārtas pasaules čempionātu godalga. Apsveicam Viktoru un treneri Juriju POĻAKOVU!
Zaudējot jau savās pirmajās cīņās, Artūrs ČERŅAVSKIS (-74 kg kaujas sambo), Abuļfazs NASIROVS (-74 kg) un Andrejs MAGERS (-62 kg) izstājas no čempionāta.

9 novembrī notika Starptautiskās Sambo federācijas atskaišu-velēšanas kongress, kurā piedalījās Latvijas Sambo federācijas oficiālie pārstāvji - prezidents Vsevolods ZEĻONIJS un ģenerālsekretārs Andrejs KOLTUŠKINS. Kongresa gaitā notika FIAS prezidentu un izpildkomitejas locekļu velēšanas. Par FIAS prezidentu vienbalsīgi tika ievelēts Vasilijs ŠESTAKOVS (Krievija).

Komandas dalību čempionātā nodrošināja Latvijas sporta federāciju padome no valsts budžeta līdzekļiem.

Fotoatskaite Anna ZEĻONIJA


Norises datumi: 09-12.11.2017.

Norises vieta: Sporta pils "Iceberg", Soči (Krievija)


Latvijas komandas sastāvs:

sporta sambo nodaļā

-62 kg Andrejs MAGERS (IPPON, Rīga), cīņas diena 12. novembrī

-74 kg Abuļfazs NASIROVS (V.ZEĻONIJA SPORTA SKOLA, Rīga), cīņas diena 11. novembrī

-100 kg Viktors REŠKO (ZIEMEĻBLĀZMA, Rīga), cīņas diena 11. novembrī

kaujas sambo nodaļā

-74 kg Artūrs ČERŅAVSKIS (VENTA, Ventspils), cīņas diena 10. novembrī


Treneris: Jurijs POĻAKOVS